ProAKTIV – pojištění pro aktivní život

 

ProAKTIV (rizikové životní pojištění)

 

Tento druh pojištění začala pojišťovna ING nabízet jako vůbec první na trhu. Máte strach z úrazů na kole, v posilovně či kdekoliv jinde? Vedete opravdový aktivní život? Tak právě pro Vás je zde připraveno toto úrazové pojištění, které Vám pomůže na každém kroku. A proto neváhejte a nechte si zřídit ProAKTIV ještě dnes již od 228 Kč měsíčně a dostanete navíc batoh ZDARMA. Při objednání online získáváte navíc ještě řadu výhod v podobě vyšších kompenzací za úrazy.

 

Co sjednané pojištění vůbec zahrnuje? Tak jednak výplatu denní dávky za pobyt v nemocnici (hospitalizaci), která činí 135 Kč a díky těmto prostředků si lze zajistit i nadstandardní zdravotní péči či sjednat menší výpomoc v domácnosti v době Vaší nepřítomnosti. ANO, ČTETE SPRÁVNĚ, I TOTO JE MOŽNÉ.

 

VÝHODY – denní dávka ve výši 150 Kč, jež je určena na drobné úrazy například břicha, dolních a horních končetin, krku a podobně, Vám poskytne účinnou ochranu v době nezbytného léčení. Celkem je možno až 400 diagnóz. Záleží pouze a jen na Vás, jakou variantu si sjednáte (Start a další). Minimální věk je 18 let a maximální 60 let. Proces uzavření smlouvy netrvá déle jak 10 minut. Pojištění platí pro celý svět, vyjma některých.

 

Využijte také připojištění k produktu ProAKTIV. Nejčastější bývá poranění zápěstí (s trvalými následky). Potvrzuje to řada klientů, kteří toto pojištění uzavřeli. Dokonce se nám jedna nejmenovaná klientka svěřila i do diskuzního fóra s tím, že o víkendu vyrazila na bruslích do přírody a upadla přímo na ruce. Týž den šla k lékaři, kde ji na rentgenu byla diagnostikována fraktura zápěstní kosti. Podstoupila operaci a následné rehabilitace, ale nedocházelo ke zlepšení. Podstoupila proto druhou operaci. Nakonec doba léčení byla do 30 dnů. Po roce od úrazu si zažádala o výplatu, se kterou byla nadmíru spokojena.

 

Dále můžete využít připojištění: Poranění nohy, hrudníku či obličeje.

 

Na závěr by bylo vhodné zdůraznit, že všichni klienti, kteří uzavřeli toto pojištění, jej vřele doporučují právě sportovně aktivní skupině lidí. Nejširší skupinu pojištěnců tvoří cyklisté, patřící mezi velmi rizikové, ale také akrobaté a lyžaři.

 

NEVÁHEJTE A MYSLETE TAKÉ NA SVÉ ZDRAVÍ NA CESTÁCH

 

 


Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

 

Další zajímavé stránky
O tomto blogu

Jsme rádi že jste navštívili naše informační stránky. Na tomto blogu se snažíme shromáždit všechny informace o životním pojištění. Budeme také rádi když přispějete k vylepšení našich stránek svým komentářem.

Prosím vezměte v úvahu, že informace zveřejněné na těchto internetových stránkách nemusí být přesné a aktuální. Přesné informace zjistíte vždy na oficiálních stránkách pojišťoven.

Děkujeme