Kvalitní životní pojištění

Životní pojištění je jednou z věcí, na které bychom neměli zapomínat. Podepsání pojistky představuje pro danou osobu určitou jistotu v případě jakýchkoliv nepředvídatelných událostí. Zaměřme si proto na míru rizika, které nám může hrozit. Uzavřeme si kvalitní životní pojištění u dané instituce. Velmi důležitý je primární účel pojištění. Máme na výběr z velmi široké škály nabídek, které nás budou co nejlépe chránit. V drtivé většině případů uzavíráme pojištění na dobu delší než jeden rok. Jedny z důležitých parametrů při výběru pojištění mohou být věk a zaměstnání pojištěného, případně věk dětí, na jakou dobu má být pojištění uzavřeno, pojistná částka pro případ smrti a maximální měsíční pojistné, které jste ochotni platit.

V nynější době je na trhu celá řada těchto pojištění, avšak poskytovaná ochrana a případná kompenzace je různá. Životní pojištění může být buď kapitálové, flexibilní či investiční. Jednotlivé druhy se od sebe liší jednak v garantovaném zhodnocení, flexibilitě a daňové uznatelnosti.

A nyní můžeme pečlivě srovnat jednotlivé nabídky solidních pojišťoven tak, abychom si vybrali právě tu nejlepší, která bude vyhovovat našim požadavkům a potřebám.

Komerční banka nám nabízí jak pojištění pro dospělé, tak i pro děti. Ovšem je nutnou podmínkou mít zde buď účet nebo hypotéku či jakoukoliv jinou smlouvu. Životní pojištění je určeno výhradně klientům této banky, příkladem může být pojištění typu Vital Invest Kb, které pokrývá události jako je smrt následkem úrazu, poškození úrazem či trvalé následky. Zde se budou zhodnocovat Vaše peníze. Naopak ti klienti, kteří se nebojí více investovat do svého pojištění či svých blízký, pro ně je tu pojištění typu Vital Premium KB, minimální vklad 5 milionů, garance zhodnocení 2,5% ročně i jednorázový výběr na základě předem stanovených kritérií. Dětské životní pojištění KB – Brouček je řešením pro naše nejmenší, jež obsahuje ochrannou nebo spořící variantu.

Podívejme se nyní na životní pojištění Diamant od České pojišťovny, která umožňuje pojistit najednou hned celou rodinu, peníze lze i zhodnotit (ČP Invest). Pojištění pokrývá úrazy, nepříznivé události a onemocnění. Při neschopnosti splácet, Vám pojišťovna na dobu určitou splátky odloží. Další životní pojištění, které se vyplatí, jsou: Patriot (na 15 let, spořící pojištění, možnost změny výše pojistného), Profi Život (určeno firmám a jejím zaměstnancům + daňová úleva), TOP Invest, Manažer, Partner a Sluníčko Plus.

Pojištění od pojišťovny AXA je Comfort Plus, jež nabízí širokou škálu krytí rizik, je flexibilní a lze jej odepsat z daní. Dětské pojištění Medvídek, určeno našim ratolestem. Chrání před různými životními situacemi a připraví dítě do života.

Životní pojištění Maximal profit od ČSOB nabízí zhodnocování ve fondech různého rizika + daňové úlevy. Samozřejmostí jsou dětské pojistky Maxík do 25 let věku. Pokrývá úrazy, 24 různých chorob a trvalé následky.
Pojišťovna ING připravila širokou škálu produktů, zhruba 8 variant z oblasti životního pojištění. Výhodou je pojištění několik členů rodiny pouze na jednu smlouvu. Příkladem mohou být Život. pojištění Rodina, Dočasné živ. pojištění, ProAktiv a další. Opět pojištění pro ty nejmenší Junior Plus a Junior Top.

Kooperativa a její životní pojištění Perspektiva je stejně jako v předchozích variantách, kladen důraz na spoření. Pojištění celé rodiny na jednu smlouvu. Opět dětské pojištění Perspektiva. Další velice zajímavou variantou je pojištění Rubicon, jež zajistí Vaši rodinu před neschopností ji uživit -> riziková životní pojistka.

Dalšími institucemi poskytující životní pojištění jsou třeba ČPP, Allianz, Uniga a Generali.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

 

Další zajímavé stránky
O tomto blogu

Jsme rádi že jste navštívili naše informační stránky. Na tomto blogu se snažíme shromáždit všechny informace o životním pojištění. Budeme také rádi když přispějete k vylepšení našich stránek svým komentářem.

Prosím vezměte v úvahu, že informace zveřejněné na těchto internetových stránkách nemusí být přesné a aktuální. Přesné informace zjistíte vždy na oficiálních stránkách pojišťoven.

Děkujeme