Životní pojištění UNIQA

 

Životní pojištění UNIQA

 

P

 

roč se vůbec sjednávat životní pojištění? Hlavní prioritou je zde postarání se o Vás v případě neočekávaných situací. Právě toto standardní pojištění je určeno výhradně Vám. Velkou výhodou je zde možnost odpočtu pojištění z daní dle předem daných kritérií (minimální doba pojištění 5 let a další). Každý z nás by chtěl prožít život bez jakýchkoliv starostí a strachu z toho, co bude následovat. Zajistíme Vás i v době zasloužilého odpočinku. Své peníze výhodně zhodnotíte. Právě pojištění od pojišťovny UNIQA bude to pravé pro Vás.

 

Zajistěte také sebe. Ze dne na den se může život zhroutit a Vy nebudete vědět, co dříve. Jednoduše si zvolíte částku takovou, jaká Vám vyhovuje, a můžete s ní disponovat celé období pojištění. Díky tomuto pojištění získáte opravdovou jistotu. Kromě dohodnuté finanční kompenzace, získáte navíc i podíl na zisku. Další výhody, jež lze získat s tímto druhem pojištění je například finanční zajištění blízkých při smrti, možnost vydání naspořené finanční částky ve formě penze, mimořádný kapitál, zajištění celé rodiny a nakonec tou největší výhodou je možnost připojištění úrazové či Vašich dětí či pojištění denních dávek při pracovní neschopnosti. Více napoví oceňovací tabulka ohledně odškodnění úrazů či trvalých následků.

 

Finančně Vás zajistíme v době zdravotních nesnází a to zejména v oblasti lékařské péče, poradenství a jistoty. V současné uspěchané době jsem svědky skutečně velmi smutných událostí, které ne vždy končí pěkně. A proto je tu naše pojištění od UNIQA. Nenechte se zlákat všemi možnými způsoby na jiné produkty, které pouze slibují, ale nic z toho Vám nikdy nemohou poskytnout. Obraťte se na naše pobočky. Vyřízení takové to smlouvy nezabere ani 20 minut.

 

Všechny naše produkty rizikového životního pojištění jsou pravidelně kontrolovány a aktualizovány a stejně tak i Váš produkt. Můžete se také obrátit nejen na naše asistentky, ale také objednat online a obdržíte pár výhod ještě navíc.

 

Nezapomeňte, že myslíme také na naše milé studenty, se kterými jsme ochotni uzavřít životní pojištění od UNIQA s kartou ISIC ve věku 15 až 26 let.

 

MYSLÍME NA VÁS NA KAŽDÉM KROKU


Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

 

Další zajímavé stránky
O tomto blogu

Jsme rádi že jste navštívili naše informační stránky. Na tomto blogu se snažíme shromáždit všechny informace o životním pojištění. Budeme také rádi když přispějete k vylepšení našich stránek svým komentářem.

Prosím vezměte v úvahu, že informace zveřejněné na těchto internetových stránkách nemusí být přesné a aktuální. Přesné informace zjistíte vždy na oficiálních stránkách pojišťoven.

Děkujeme