Pojištění pro SENIORY

 

Pojištění pro SENIORY

 

N

 

echcete se raději dožít ani důchodu? Proč ne? S novým produktem ING Smart Senior se Vám bude žít jako v bavlnce.  Nechte se pojistit ještě před nástupem do důchodu tímto velmi výhodným balíčkem výhod, který Vás zajistí na stáří. Budete potřebovat mnohem více lékařské péče, více léků a případnou asistenci při neschopnosti. Nikdy nevíte, jak bude Vaše situace za pár let vypadat. Proto začněte na toto myslet již nyní s ING Smart Senior. V České republice rapidně přibývá důchodců a důchody se stále snižují. Zabraňte tomu u sebe a žijte důstojně naplno i v důchodovém věku i přes neustále stoupající výdaje. V nejnovějších výzkumech pojišťovny ING a agentury GfK Czech se opravdu ukázal věk nad 55 let jako nejkritičtější co se týče nároků na lékařskou péči a léky.

 

Produkt pro ty klienty nad 55 let, kteří chtějí předejít náhlým a neočekávaným situacím. Umožňuje pojistit se pro případ nesoběstačnosti. Pojištění nezapomíná ani na dlouhodobé klienty a poskytuje jim asistenční službu ZDARMA a také možnost zajištění stravování. Možno využít již od prvního dne pojistné události. Společně s uzavřením další smlouvy s pojištěním minimálně 400 Kč obdržíte navíc ještě řadu dalších výhod. Možnost změny pojištění v průběhu trvání smlouvy je samozřejmostí. Horní hranice věku pro uzavření tohoto pojištění je 80 let.

 

Vaše finanční prostředky lze zhodnotit v bezpečném garantovaném fondu se 2,5 %. A navíc okamžitý přístup k těmto prostředků v případě nenadálých situacích jako jsou rehabilitace, dopravní nehoda, trvalé následky vzniklé díky úrazu, poúrazová hospitalizace a další. Pojistné začíná již na částce 225 Kč. Pojistná částka pro případ smrti činí 50 00 Kč, a pokud byste si přáli vyšší částku, tak i to je možné díky zřízení dočasného životního připojištění.

 

Další velkou výhodou, zvláště pro starší lidi, je možnost placení pojistného formou garantovaného fondu a následně inkasem. Opravdu doporučeno. Již nikdy na to nezapomenete.

 

Ke zřízení tohoto výhodného balíčku Vám postačí pouze občanský průkaz a rodný list. O všechno ostatní se pracovníci pobočky postarají sami. Uvidíte, že se budete nejen lépe cítit, ale také lépe žít v budoucnu ať se děje co se děje.

 

HURÁ DO DŮCHODU


Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

 

Další zajímavé stránky
O tomto blogu

Jsme rádi že jste navštívili naše informační stránky. Na tomto blogu se snažíme shromáždit všechny informace o životním pojištění. Budeme také rádi když přispějete k vylepšení našich stránek svým komentářem.

Prosím vezměte v úvahu, že informace zveřejněné na těchto internetových stránkách nemusí být přesné a aktuální. Přesné informace zjistíte vždy na oficiálních stránkách pojišťoven.

Děkujeme